Breaking News
 |  | 

Moda

Jak dobrać dodatki do sukienki w kwiaty? Czyli co założyć do sukienki w kwiaty?

img-responsive

Coraz cieplejsza temperatura na dworze skutkuje częstszym wyborem sukienek. Jest to idealny strój na lato, który w dodatku odkrywa, dotąd zasłaniane, nogi. Ulubionym wzorem w tym okresie są zdecydowanie kwiaty. Bez względu na ich kolor, wielkość czy krój sukienki należy jednak trzymać się kilku zasad, aby cała kreacja prezentowała się dobrze. Złe dobranie pozostałych elementów garderoby może wyglądać nie najlepiej. Aby jak najbardziej podkreślić nasze atuty warto więc poświęcić chwilę na dobór odpowiednich dodatków do tego typu stroju.

Minimalizm przede wszystkim

Decydując się na ubranie sukienki w kwiaty należy pamiętać o tym, że jest to niezwykle charakterystyczny wzór. Powinien być on przewodnim motywem całej stylizacji, ponieważ połączenie go z innymi wzorami może wyglądać przesadnie. W tym przypadku warto więc zrezygnować z łączenia go na przykład z paskami czy kropkami. Powinno się natomiast dobierać dodatki jednolite, bez zbytnich zdobień. Takie działanie sprawi, że całość będzie prezentowała się spójnie, a motyw kwiatów zostanie ładnie wyeksponowany.

Z dodatkami czy bez? Co założyć do sukienki w kwiaty?

Wiele osób zastanawia się co założyć do sukienki w kwiaty. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń. W przypadku biżuterii należy jedynie pamiętać o tym, aby nie wyglądała zbyt ciężko lub nie przyciągała nadmiernej uwagi. Wszystko powinno być bowiem jedynie tłem dla wzoru w kwiaty i go podkreślać, a nie spychać na drugi plan. Z tego też względu jeżeli decydujemy się na założenie rajstop to powinny być one gładkie, aby nie skrócić nadmiernie sylwetki. Buty należy natomiast dobrać odpowiednio do okazji i tego, jaki styl chcemy stworzyć. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku nie tylko szpilki czy baleriny, ale również botkami. Tak samo wygląda kwestia dobrania sweterka lub kurtki. Przy doborze tych elementów należy kierować się tym, aby były one w kolorystyce pasującej do sukienki. W ich przypadku również trzeba pamiętać o tym żeby nie posiadały żadnych wzorów. Najlepszym wyborem do sukienki w kwiaty będą więc rzeczy o jednolitej barwie pasującej do tej części garderoby.

 

jak-dobrac-dodatki-do-sukienki-w-kwiaty-czyli-co-zalozyc-do-sukienki-w-kwiaty

ABOUT THE AUTHOR