Breaking News
 |  | 

Moda

Liu Jo co to za marka?

img-responsive

Marka Liu Jo powstała jako niewielka firma tekstylna, która rozwinęła się w połowie lat 90. stając się główną włoską marką mody pret-a-porter. Teraz firma ta posiada ponad 130 butików w samych Włoszech i do tego jeszcze ponad 110 sklepów na całym świecie (w Europie i Azji, gdzie marka jest dystrybuowana przez firmę Liu Jo Asia Pacific).

Kolekcje wyjątkowych strojów od marki Liu Jo są produkowane we Włoszech, w ojczyźnie tej ekskluzywnej marki. Projektanci Liu Jo przywiązują niezwykle dużą wagę do jakości i elegancji tworzonych przez siebie ubrań. Chcą, aby ich klienci byli zawsze zadowoleni z wyboru i cieszyli się wyjątkowością strojów z matką Liu Jo.

Marka ta została założona przez włoskich braci Marco i Vanni Marchi w 1995 roku na Capri. Nazwa marki powstała jako amalgamacja dwóch pseudonimów. Pierwszy – “Jo” to monidło, które nadała mu ówczesna dziewczyna Marco Marchi, podczas gdy jego pieszczotliwe imię dla niej brzmiało “Liu”. Tak powstała ta oryginalna nazwa.

Okazuje się, że Liu Jo tworzy nie tylko buty eleganckie, ale również wygodne obuwie (takie jak na przykład stylowe trampki). Ich wyjątkowości natychmiast zauważysz, gdy tylko założysz swoje własne buty marki Liu Jo! Każda para obuwia z metką Liu Jo wiąże się z niezwykłą wygodną i codziennym (lub okazjonalnym) komfortem dla stóp i całego ciała.

Kolekcje odzieży tworzonej przez zespół Liu Jo charakteryzują się minimalistyczną elegancją pełną klasy i stylu, która sprawia, że każda rzecz z ich metką jest uniwersalna i doskonała na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i na szczególne, bardziej uroczyste okazje.

Liu Jo w swojej ofercie posiada szeroką gamę linii i akcesoriów, które inspirowane są różnymi nastrojami i scenariuszami. Celem każdej wyjątkowej kolekcji jest stworzenie współczesnego, uwodzicielskiego, codziennego wyglądu. Odzież tej marki odzwierciedla podstawowe wartości szanowane w strukturach Liu Jo – takie jak kobiecość i jakość. Wraz z pragmatycznym i praktycznym spojrzeniem, są one tym, co wprowadziło Liu Jo na drogę do międzynarodowego sukcesu.

liu-jo-co-to-za-marka

ABOUT THE AUTHOR