Breaking News
 |  | 

Moda

Beżowe ubrania niezbędne w każdej szafie czyli jakie buty i torebka do kremowej sukienki?

img-responsive

Coraz większą popularnością cieszą się stonowane kolory. Trend ten można zaobserwować w wielu dziedzinach, przede wszystkim w urządzaniu wnętrz. Nie ominął jednak również branży modowej. Pastelowe kolory, czyste biele, wdzięczne beże – to wszystko jest najczęściej wybierane przez ludzi od dłuższego czasu. Ogromną popularność zyskały przede wszystkim odcienie nude, które mogą stanowić doskonałą bazę całej stylizacji. Dlaczego jednak warto mieć ten kolor w swojej szafie i z czym należy łączyć takie ubrania?

Niezastąpiony odcień

Beż jest doskonałym kolorem ubrań ze względu na jego wiele zastonowań. Przede wszystkim doskonale komponuje się z innymi barwami, dzięki czemu można łączyć elementy o tym odcieniu w wielu różnych stylizacjach w celu uzyskania bardzo zróżnicowanych efektów. Może on jednak równie dobrze stanowić kreację samą w sobie. Doskonale prezentuje się na wszystkich typach sylwetki i przy każdym rodzaju urody, wręcz podkreśla dane charakterystyczne cechy. Poza tym, można wykorzystywać go w wielu okazjach. Idealnie sprawdzi się w przypadku eleganckich spotkań, na co dzień, ale też podczas imprez. W tym przypadku znacząco zostaje zmniejszone ryzyko, że ubierzemy się niestosownie do okazji.

Idealny kompan czyli jakie buty i torebka do kremowej sukienki?

Beżowe ubrania mogą być doskonałą bazą do tworzenia różnych stylizacji. Zamiana dodatków potrafi diametralnie zmienić to, w jaki sposób będziemy się prezentować. O ile w przypadku, gdy beżowym elementem są spodnie jest dosyć łatwo urozmaicić strój doborem kolorowej bluzki, o tyle problem zaczyna się w tym jakie buty i torebka do kremowej sukienki. Są to właściwie jedyne elementy w tej kreacji, którymi możemy zmienić jej charakter. Jeżeli chcemy dodać do swojego wyglądu kontrastowe elementy to jak najbardziej możemy to zrobić. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się intensywne odcienie czerwieni bądź ciemnej zieleni. Jeżeli jednak nie chcemy decydować się na tak mocne punkty w naszej stylizacji to możemy połączyć sukienkę z dodatkami w pastelowych kolorach, na przykład limonkowym lub cytrynowym.

 

bezowe-ubrania-niezbedne-w-kazdej-szafie-czyli-jakie-buty-i-torebka-do-kremowej-sukienki

ABOUT THE AUTHOR