Breaking News
 |  | 

Moda

Będziesz świadkową? Dobrze zastanów się nad sukienką

img-responsive

Bycie świadkową na ślubie to niewątpliwie duże wyróżnienie. Wiążą się z tym jednak dodatkowe obowiązki i konieczność przywiązania większej uwagi do tego jak będzie się wyglądać podczas tej uroczystości. Warto w tym przypadku wziąć pod uwagę kilka kwestii, aby nie tylko doskonale się prezentować, ale również spełnić oczekiwania pary młodej i gości. Należy mieć przy tym na uwadze przede wszystkim to, że jest to wielki dzień pary młodej i w wyborze sukienki należy uwzględnić ich wizję.

Nie każdy kolor jest odpowiedni

Zdarza się, że na weselu kobiety ubierają białe lub czarne sukienki. Niestety, nie powinno się tego robić. Należy pamiętać, że biel podczas tego dnia jest przeznaczona jedynie dla panny młodej. Warto więc zrezygnować z tego koloru i nie ubierać go nawet jeśli wiemy, że nie miałaby ona nic przeciwko temu. Może zostać to bowiem negatywnie odebrane przez pozostałych gości na weselu. Należy również zrezygnować z czarnych sukni, ponieważ ugruntowało się przekonanie, że jest to barwa typowo żałobna, a wesele jest początkiem, a nie końcem drogi. Poza tymi kolorami możemy wybrać dowolny, w którym czujemy się dobrze. Warto jednak wcześniej zapytać się pary młodej czy mają jakąś wizję. Mogą na przykład oczekiwać, że ubierzemy się w jasnych, bądź wręcz przeciwnie – intensywnych barwach.

Elegancja czy swoboda? Czyli sukienka na ślub dla świadkowej

Osoby, które muszą podjąć wybór dotyczący kreacji na ślub najczęściej zastanawiają się nad tym jaką długość sukienki wybrać. Ponownie, jest to kwestia zależna od wizji pary młodej. Przyjęło się, że na tak istotną uroczystość należy wybrać długi model. Taka sukienka sprawia, że wyglądamy niezwykle elegancko. Nie oznacza to jednak, że sukienka na ślub dla świadkowej nie może być krótka. Przykładowo, jeżeli wesele odbywa się na łonie natury to długa suknia może wyglądać przesadnie elegancko. Jej długość należy więc odpowiednio dopasować do miejsca, charakteru przyjęcia oraz naszych preferencji. Należy mieć przy tym jednak na uwadze, aby nie była ona zbyt krótka.

 

bedziesz-swiadkowa-dobrze-zastanow-sie-nad-sukienka

ABOUT THE AUTHOR