Breaking News
 |  | 

Uroda

Co perfumy mówią o kobiecie? Wyraź perfumami siebie. Jak używać perfum męskich?

img-responsive

Perfumy to świetne uzupełnienie stylizacji, sposób na wyrażenie siebie, albo dodanie sobie więcej pewności siebie, albo zmysłowości. Nic więc dziwnego, że zapach wiele jest w stanie powiedzieć nam o jego nosicielce. Nie są to dane mierzalne, ale można – nawet dla zabawy- wykonać swoją psychoanalizę na podstawie ulubionych perfum.

Co perfumy mówią o kobiecie, która je nosi

Świeże perfumy wybierają osoby naturalne, lubiące kontakt z naturą. Słodkie duszące perfumy preferują panie, które są glamour i chcą być piękne i modne. Perfumy owocowe, choć czasem banalne podkreślają cechy osób, które lubią cieszyć się życiem. Fanki mistycyzmu i duchowości wybierają zapachy dymne i kadzidłowe a kwiatowe zapachy to domena romantyczek. Nieważne co perfumy mówią o kobiecie – ważne, żeby mówiły prawdę.

Poradnik jak używać perfum męskich

Męskie perfumy, podobnie jak damskie, nakładamy w miejsca, gdzie krew płynie zaraz po skórą. Nie pocieramy, delikatnie aplikujemy wybrany zapach. Możemy pod perfumy użyć wody kolońskiej, może dać to ciekawy efekt. Perfumy testujmy na skórze sprawdzając jak się rozwijają – papierek to nie to samo. Dobrze wiedzieć jak używać perfum męskich.

 

co-perfumy-mowia-o-kobiecie-wyraz-perfumami-siebie-jak-uzywac-perfum-meskich

ABOUT THE AUTHOR

Moda