Breaking News
 |  | 

Uroda

Trwałe perfumy – co utrwala zapach perfum. Data ważności perfum

img-responsive

Kupiłaś perfumy, których zapach podoba ci się, ale nie jest on zbyt trwały. Możesz spróbować go przedłużyć na swojej skórze. Jak wiadomo, nawet z wiedzy kulinarnej, tłuszcze przewodzą zapachy. Dlatego warto posmarować ciało czymś tłustym przed aplikacją perfum.

Co utrwala zapach perfum

Tłuszczem idealnym do przedłużania zapachu perfum jest bezzapachowa wazelina kosmetyczna. Nakładamy bardzo niewielką ilość na miejsca, gdzie chcemy nałożyć nasz zapach i na to aplikujemy perfumy. Można przestestować ten sposób, bo wazelina jest bardzo tania i szeroko dostępna. Utrwala zapach perfum ale może brudzić ubrania i powodować trudne do usunięcia tłuste plamy. Lepszym rozwiązaniem mozę być balsam perfumowany z tej samej linii co perfumy.

Jak długa jest data ważności perfum

Perfumy są zakonserwowane alkoholem, dlatego posiadają dość długą datę ważności. Warto jednak obserwować naszą kolekcję, bo często zmiana zabarwienia płynu, czy specyficzny smrodek może świadczyć o tym, że właśnie minęła data ważności perfum i nadaja się one do wyrzucenia. Warto szybko zużywać szczegolnie duże pojemności, bo nic, nawet perfumy nie trwa wiecznie.

 

trwale-perfumy-co-utrwala-zapach-perfum-data-waznosci-perfum

ABOUT THE AUTHOR