Breaking News
 |  | 

Moda

Jak spędzić czas podczas wieczoru panieńskiego?

img-responsive

Istnieją takie imprezy w życiu, które trzeba zaplanować, aby dobrze się bawić. Jedną z nich jest wieczór panieński. Bez względu na formę, jaką ma on przyjąć powinniśmy go urozmaicić o zabawy, które sprawią, że impreza ta wyróżni się na tle innych spotkań ze znajomymi. Wplecenie w wieczór panieński gier jest najłatwiejszym sposobem na poluzowanie atmosfery oraz sprawienie, aby został on zapamiętany na długo. Warto więc wykorzystać kilka sprawdzonych pomysłów, które znaleźć można poniżej.

Poznanie się lepiej

Bardzo często przyjaciółki panny młodej pochodzą z różnych środowisk przez co nie znają się zbyt dobrze. Może to powodować, że poszczególne osoby będą czuły się mało swobodnie. Aby poluzować atmosferę i lepiej się poznać warto wprowadzić do planu wieczoru panieńskiego grę, która w tym pomoże. Jest to również doskonała zabawa dla osób, które dobrze się znają, ponieważ nie raz i wtedy potrafi zaskoczyć. Polega ona na tym, że każda osoba, po kolei, mówi zgodne z prawdą zdanie zaczynające się od “nigdy nie”, na przykład “nigdy nie spałam nago”, a osoby, dla których to zdanie nie jest prawdziwe muszą napić się przygotowanego wcześniej alkoholu.

Szalona noc

Impreza ta najczęściej zakłada pokonywanie własnych barier, czyli robienie czegoś szalonego. Jeżeli właśnie tak to sobie wyobrażamy to powinniśmy zaplanować zabawy na panieński, które właśnie w tym pomagają. Przykładowo, możemy wcześniej przygotować listę wyzwań, które panna młoda wraz z uczestnikami mają wykonywać. Jest to doskonały sposób na urozmaicenie wieczoru zwłaszcza, jeżeli spędzamy go w dosyć tłocznym miejscu, na przykład klubie. Wyzwania powinniśmy dopasować do panny młodej tak, aby nie czuła się mocno skrępowana ich wykonywaniem. Musimy bowiem pamiętać o tym, że nie każdy lubi ten typ rozrywki, a czas spędzony podczas zabawy powinien być przyjemny. Jednym z zadań może być na przykład narysowanie serca szminką w męskiej ubikacji. Jeżeli wyzwanie nie zostanie wykonane musimy ustalić karę, odpowiedź na intymne pytanie lub wypicie kieliszka alkoholu.

 

jak-spedzic-czas-podczas-wieczoru-panienskiego

ABOUT THE AUTHOR