Breaking News
 |  | 

Uroda

Co lepsze perfum czy woda toaletowa? Zapach na jak długo chcesz. Czym się różni woda toaletowa od perfum?

img-responsive

Na pewno istnieje wiele opcji naszego ulubionego zapachu, od mleczek do ciała, poprzez wody kolońskie, toaletowe, aż po perfumy. Każdy z tych produktów, choć pachnie tak samo, albo podobnie – posiada inne właściwości przestrzenne zapachu i inne parametry.

Gdy myślisz co lepsze perfum czy woda toaletowa

Perfumy są najmocniejszym produktem zapachowym. Czy klasyczne, czy też w formie olejku są bardzo trwałe i posiadają dużą projekcję. Ich cena również nie jest niska, dlatego należy rozważyć co lepsze perfum czy woda toaletowa. Woda toaletowa jest dobrym pomysłem, gdy pracujemy w pomieszczeniu i gdy nie możemy pozwalać sobie na zabijanie zapachem. Dyskretny zapach będzie nam towarzyszył, ale nie będzie zwracał niepotrzebnie uwagi otoczenia.

Czym się różni woda toaletowa od perfum – kilka faktów

Na pewno cena jest zasadniczą różnicą pomiędzy wodą toaletową a perfumami. Wynika ona bezpośrednio z faktu, że perfumy zawierają największe stężenie substancji zapachowych. Woda toaletowa na pewno pachnie mniej intensywnie, bliżej ciała i często krócej. Ma to swoje zalety dlatego to czym się różni woda toaletowa od perfum to nie są cechy dyskwalifikujące ten pierwszy produkt.

 

co-lepsze-perfum-czy-woda-toaletowa-zapach-na-jak-dlugo-chcesz-czym-sie-rozni-woda-toaletowa-od-perfum

ABOUT THE AUTHOR