Breaking News
 |  | 

Uroda

Perfumy gdzie psikać? Ile perfum powinno się używać. Perfumy ile psiknięć?

img-responsive

Większość ludzi używa jakichś zapachów. Istnieją osoby, które obficie spryskują się bez różnicy, czy to perfumy, czy woda toaletowa. Niektóre panie pryskają włosy, inne ulubione apaszki, lub podszewkę płaszcza. Jak używać perfum, aby na ciele wybrzmiewały ich najpiękniejsze nuty?

Perfumy gdzie psikać aby długo pachniały

Stara szkoła mówi, że perfumy nakładamy w rozsądnej ilości – są przecież bardzo skondensowane – w miejscach, gdzie pod skórą płynie krew i są ciepłe miejsca. Podstawowym błędem jest wcieranie. Ciepło nadgarstków samo potrafi aktywować aromat, a tarcie ich spowoduje, że zapach będzie inny, niż powinien. Jeśli kupujemy i używamy perfumy gdzie psikać warto się dowiedzieć podstaw.

Perfumy ile psiknięć wystarczy, by czarować zapachem

Wielu znawców tematu uważa, że tak skondensowane zapachy jak perfumy nie wymagają wielu psiknięć. W markowych flakonach atomizer powinien dawkować odpowiednią ilość mgiełki. Warto przetestować swoje ulubione perfumy ile psiknięć jest dla nas odpowiednie. Czasem wystarczą dwa i zapach jest bardzo trwały. Wiele zależy od naszego pH, rodzaju perfum i innych czynników.

 

perfumy-gdzie-psikac-ile-perfum-powinno-sie-uzywac-perfumy-ile-psikniec

ABOUT THE AUTHOR