Breaking News
 |  | 

Uroda

Pierwsze golenie

img-responsive

Gdy u młodego mężczyzny pojawia się pierwszy puszek po nosem i na brodzie czy policzkach, to musi się nastawić na swoje pierwsze golenie w życiu. Każdy mężczyzna po latach na hasło moje pierwsze golenie z przymrużeniem oka się uśmiecha. W końcu to pierwsze golenie wcale nie było takie męskie i przyjemnie jakby nam się wydawało. Ale przede wszystkim przypomnijmy sobie jak to powinno być z tym pierwszym golenie młodego zarostu.

Pierwsze golenie

Przede wszystkim w trakcie pierwszego golenia warto poprosić o pomoc ojca lub starszego brata. Następnie trzeba wybrać odpowiednie kosmetyki. Niektórzy mężczyźni wola krem, a inni piankę do golenia. Ważna jest również maszynka do golenia, ponieważ na tego rodzaju zarost starczy maszynka o dwóch ostrzach, dzięki którym unikniemy przynajmniej części zacięć. Pierwsze golenie zapada w pamięć każdemu mężczyźnie. Co ⅕prawdacwcale nie musi być idealne A po goleniu pierwszego zarostu wcale nie poczujemy się dorosłej, to jednak jest to moment, gdy zaczynamy dbać o kondycje naszego zarostu. Co prawda Jeszcze za wcześnie na wizytę u barbera. Jednak młody mężczyzna powinien zacząć myśleć właśnie o odpowiednich kosmetykach i to nie tylko o piankę czy kremie do golenia ale również kremie nawilżającym, który zastosujemy po goleniu.
Zadbany zarost po latach odwdzięczyć się pięknym wyglądem i gładkością. W końcu przecież nadejdzie dzień, w którym udamy się do barbera i w specjalistycznym salonie otrzymamy nie tylko usługi związane z brodą ale również skóra twarzy. W ten sposób będziemy nie tylko zadbani, ale i zrelaksowani. Pamiętajmy zawsze, że jeżeli od samego początku zadbamy o nasze zarost to będzie to zaowocowało na dalsze lata. Regularne golenie i prawidłową pielęgnację na pewno sprawi, że nasza broda będzie w idealnym stanie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że na naszym rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej artykułów pielęgnacyjnych do zarostu. Warto skorzystać także z nich, dzięki czemu naszą twarz nabierze nowego blasku.

 

pierwsze-golenie

ABOUT THE AUTHOR