Breaking News
 |  | 

Uroda

Laserowa depilacja – o czym warto wiedzieć przed zabiegiem? Depilacja laserowa Lublin

img-responsive

Niepożądane włosy to spory problem, zwłaszcza jeśli są one grube i ciemne. Domowe zabiegi usuwania zbędnego owłosienia zazwyczaj są w takim przypadku mało efektywne, nawet jeśli w grę wchodzą domowe urządzenia do depilacji laserowej. Lepiej jest skorzystać z profesjonalnych urządzeń, które radzą sobie z praktycznie wszystkimi przypadkami.
Profesjonalna depilacja laserowa Lublin to nie tylko efektywne usunięcie niechcianego owłosienia. Nowoczesne urządzenia stosowane w gabinetach i salonach kosmetycznych to również gwarancja zminimalizowania niepożądanych skutków. Możliwe jest między innymi automatyczna regulacja mocy światła laserowego, co pozwala na efektywne usunięcie nie tylko grubych, ale także cienkich włosów.

 

W profesjonalnym gabinecie przed rozpoczęciem pierwszego zabiegu przeprowadzany jest wywiad. Pozwala on na sprawdzenie, czy nie istnieją przeciwwskazania do laserowej depilacji. Standardowym przeciwwskazaniem jest świeżo opalona skóra, ale także przyjmowanie leków zwiększających wrażliwość skóry na światło. Choć nowoczesne urządzenia do depilacji laserowej znacznie zmniejszają ryzyko poparzeń, to jednak w przypadku wyżej wymienionych czynników nie sposób jest ich uniknąć, dlatego lepiej jest zrezygnować z zabiegu lub odłożyć go na później.

 

laserowa-depilacja-o-czym-warto-wiedziec-przed-zabiegiem-depilacja-laserowa-lublin

ABOUT THE AUTHOR