Breaking News
 |  | 

Uroda

Trwałe malowanie paznokci – manicure Wrocław

img-responsive

Piękny kolor lakieru na paznokciach to coś, co wprawia w dobry nastrój wiele kobiet. Jednak standardowy lakier często utrzymuje się tylko około tygodnia, a często nawet o wiele krócej. Jeśli w danym przypadku rzeczywiście tak się dzieje, warto zdecydować się na manicure hybrydowy.
Hybrydowy manicure Wrocław to coś, na co warto zdecydować się, jeśli zwykły manicure nie utrzymuje się nawet przez dwa dni. Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu, jednak zazwyczaj lepiej jest zdecydować się na usługi profesjonalisty w tym zakresie. Lakier hybrydowy wymaga bowiem specjalnego utrwalenia, co nie zawsze jest możliwe w warunkach domowych.

 

Manicure hybrydowy może być bogato zdobiony lub wykonany standardowo. Na tę drugą opcję decyduje się zazwyczaj więcej osób, ponieważ zazwyczaj ma on zastępować zwykły manicure robiony na co dzień. Warto jednak pamiętać, że profesjonalista w salonie kosmetycznym jest w stanie wykonać praktycznie każde życzenie klienta. Godny uwagi jest na przykład manicure fantazyjny, który zazwyczaj ma wyższą cenę, jednak nadaje się na wielkie wyjścia, dlatego warto rozważyć jego wykonanie w takiej sytuacji.

 

trwale-malowanie-paznokci-manicure-wroclaw

ABOUT THE AUTHOR