Breaking News
 |  | 

Zdrowie

TerraDent – sklep stomatologiczny dla dentystów

img-responsive

Prowadząc własną praktykę stomatologiczną, należy zadbać o zaopatrzenie w najlepszej jakości środki higieniczne, leki, sprzęt i akcesoria. Składanie zamówienia na artykuły dentystyczne wiąże się zwykle z powtarzalnością, dlatego zamawiający lubi postawić na jedną hurtownię, w której wie dokładnie, jakie produkty otrzyma za każdym razem. Co liczy się najbardziej przy składaniu zamówienia?

Jakość – tylko dla profesjonalistów

TerraDent to sklep, w którym zaopatrują się profesjonaliści, dlatego wszystkie aspekty jego funkcjonowania muszą być również bez zarzutu. W TerraDent dentyści znajdą wszystko, czego potrzebują, i to w jakości odpowiadającej ich wymaganiom. To bardzo ważne, ponieważ każdy produkt wykorzystywany w gabinecie stomatologicznym musi posiadać odpowiednie certyfikaty jakości, być sterylny i doskonale wykonany. To rzutuje na jakość pracy gabinetu, a co za tym idzie – na współpracę, którą w przyszłości stomatolog podejmie z daną hurtownią. W TerraDent nie musisz się martwić o jakość wyrobów – każdy z nich został przystosowany do użytku profesjonalnego.

Jakie produkty tu znajdziesz?

Sklep posiada bardzo bogaty asortyment produktów przeznaczonych tylko do użytku stomatologicznego. Dostępne tutaj produkty zamówić można w ilościach hurtowych – dotyczy to w szczególności środków do dezynfekcji, artykułów ochrony osobistej, artykułów higienicznych, takich jak gazy, tampony i inne. Oprócz tego w asortymencie TerraDent znajdują się wytrawiacze, wypełnienia, uchwyty i podajniki, obuwie medyczne, pasty do zębów, płukanki, fizjodyspensery, wyroby protetyczne i wiele innych. Dzięki bogatemu asortymentowi nie musisz kupować każdego rodzaju zaopatrzenia w innym sklepie. Dzięki jednemu zamówieniu sprawnie zaopatrzysz swój gabinet stomatologiczny, ortodontyczny lub protetyczny we wszystko, co niezbędne, oszczędzając przy tym własny czas i pieniądze – co z pewnością przełoży się na jakość Twojej pracy i renomę Twojego gabinetu. Wybierając TerraDent na pewno nie zawiedziesz siebie i swoich pacjentów.

terradent-sklep-stomatologiczny-dla-dentystow

ABOUT THE AUTHOR