Breaking News
 |  | 

Zdrowie

Maluszku w brzuszku – chcę cię usłyszeć!

img-responsive

Dla kobiet w ciąży i ich partnerów, którzy pragną jak najszybciej zobaczyć swoje dziecko, czas oczekiwania może być uciążliwy. Radosna nowina to dla przyszłych rodziców powód wielu zmian i radości w życiu. Ciąża trwa długo, a czas dłuży się i z każdym dniem chcemy coraz bardziej zobaczyć upragnione dziecko, poczuć jego kopnięcie, a także usłyszeć bicie jego małego serduszka.

Bicie serca dziecka

Usłyszenie bicia serduszka maleństwa, to jedno z najpiękniejszych doświadczeń, jakie przeżywają przyszli rodzice. Jest to piękne i wzruszające, zbliża do siebie partnerów i jest oznaką, że ten maluszek w brzuszku kobiety to nowe życie. Na przeżycie tego pięknego doświadczenia rodzice muszą poczekać do około ósmego tygodnia ciąży. Właśnie po upływie tego czasu, można usłyszeć maleńkie ludzkie serce, oczywiście przy pomocy odpowiednich urządzeń. Możesz doświadczyć tego u lekarza, ale także w domowym zaciszu. Bicie serca dziecka i detektory tętna płodu to połączenie, dzięki któremu masz taką szansę. Już wiesz, w którym tygodniu ciąży to bicie można usłyszeć, teraz dowiesz się kilku informacji o detektorach tętna płodu. Taki domowy detektor nie jest tak dokładny i profesjonalny jak sprzęt, który jest w gabinecie lekarskim, ale dzięki niemu możesz usłyszeć, jak bije serce twojego maluszka. Dzięki takiemu urządzeniu wasze więzi rodzinne będą jeszcze mocniejsze, domowe detektory mają możliwość archiwizacji, więc będziecie mieć świetną pamiątkę, pomoże wam to zachować cierpliwość w oczekiwaniu na przyjście maluszka na świat. Taki detektor jest łatwy w użytkowaniu i możesz go kupić bez ograniczeń, za mniej niż 200 zł na przykład w aptece.

Podsumowanie

Ciąża i rodzicielstwo to piękny czas. Mimo tego, że ciąża jest często ciężkim okresem, kochamy nasze maluszki w brzuszkach i pragniemy ich przyjścia na świat. Pragniemy ich kopnięć, jakichkolwiek znaków, że są tam i czują się dobrze. Możliwość usłyszenia bicia serduszka maluszka to piękna okazja do tego, aby się o tym właśnie przekonać. Detektory tętna płodu to bardzo przydatne urządzenia, które umożliwiają usłyszenie bicia serduszka dziecka w domowych warunkach.

maluszku-w-brzuszku-chce-cie-uslyszec

ABOUT THE AUTHOR