Breaking News
 |  | 

Moda

Zastanawiasz się jaki kolor stanika ubrać do białej bluzki? Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę.

img-responsive

Wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi? Zastanawiasz się, czy biała, elegancka bluzka jest odpowiednia? A może nie wiesz, jaki kolor stanika wybrać do białej bluzki? Nie przejmuj się, podpowiadamy, jaki kolor stanika pod białą bluzkę wybrać, by nie zaliczyć wpadki.

Białe ubrania, ze względu na wiele zalet, są stale modne. Dlaczego? Otóż są eleganckie, pasują niemal do każdego ubrania, nie przyciągają promieni słonecznych, oraz sprawiają wrażenie lekkości. Choć białe bluzki mają wiele zalet, mają również poważną wadę. Często prześwitują, dlatego należy wybrać odpowiedni kolor bielizny, by nie wyróżniał się on, podczas ubrania bluzki.

Jaki kolor stanika wybrać, ubierając biała bluzkę?

Niemal w każdej, kobiecej szafie, znajduje się biały stanik, który uznawany jest za obowiązkowy element ubioru, w przypadku białej koszuli. Nie jest to jednak najlepszy wybór. Dlaczego?
Białe bluzki, często wykonane są z prześwitującego materiału. Ubranie białego stanika, niestety nie jest rozwiązaniem, gdyż mimo jasnego koloru, będzie on widoczny pod bluzką. Jaki zatem kolor wybrać? Odpowiednim stanikiem, pod białą bluzkę jest kolor cielisty. Jest jasny, wygląda naturalnie oraz tworzy spójny wygląd, dlatego nie wyróżnia się on pod białą bluzką.
Drugą zaletą ubioru cielistego stanika, jest brak podkreślenia biustu. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza, gdy wybieramy się na przyjęcie lub do pracy, i zależy nam na eleganckim, jednak niewyzywającym ubiorze.

Czy każdy cielisty stanik, jest odpowiedni do białej bluzki?

Ubierając jednolity, cielisty stanik możemy mieć pewność, że nie będzie się on wyróżniała. Jeśli jednak, pokryty jest on drobnymi elementami dekoracyjnymi, na przykład koronką, cekinami lub koralikami, może się on wyróżniać, przez co nie uzyskamy spójnego wyglądu. Aby uniknąć podkreślenia biustu, należy wybrać jednolity, prosty fason, bez dodatkowych elementów ozdobnych. Dzięki temu, z pewnością unikniemy przykrej wpadki, z prześwitującym stanikiem.
Jeśli nie masz cielistego stanika, koniecznie zakup go. Sprawdzi się on w przypadku koszulek, koszuli czy eleganckich sukienek.

 

zastanawiasz-sie-jaki-kolor-stanika-ubrac-do-bialej-bluzki-sprawdz-na-co-zwrocic-szczegolna-uwage

ABOUT THE AUTHOR