Breaking News
 |  | 

Uroda

Czym kierować się wybierając bazę pod kolorowe kosmetyki? Naturalna baza matująca pod makijaż

img-responsive

Makijaż wymaga zastosowania nie tylko zastosowania kosmetyków dobrej jakości. Niezbędne jest również użycie odpowiedniej bazy. Obecnie coraz bardziej popularne są naturalne preparaty, dlatego też warto zdecydować się na naturalny kosmetyk tego rodzaju. Dlaczego?
Naturalna baza matująca pod makijaż to coś, co warto kupić. Wyróżnia się ona na tle tego typu preparatów, ponieważ zazwyczaj nie posiada ona w składzie silikonów. Zazwyczaj silikon nie jest zbyt negatywnie na skórę. Zdarza się jednak, że tego typu preparat powoduje problem z zatykaniem się porów, a dodatkowo także jest powodem do stosowania lepiej zmywających kosmetyków do demakijażu.

 

Zaletą silikonu jest za to dobre pokrycie cery oraz jej wygładzenie. Często można to jednak osiągnąć przy pomocy naturalnych składników, dlatego też nie zawsze warto używać standardowej bazy, zwłaszcza jeśli jest powodem zmian na skórze.
Naturalna baza składa się zazwyczaj z naturalnych składników, takich jak minerały. To nie tylko poprawia trwałość makijażu, ale także minimalizuje problemy z błyszczącą cerą. Ponadto niektóre minerały wpływają korzystnie na stan cery z problemami, takimi jak na przykład trądzik.

 

czym-kierowac-sie-wybierajac-baze-pod-kolorowe-kosmetyki

ABOUT THE AUTHOR