Breaking News
 |  |  | 

Uroda Zdrowie

Jak poprawić swoje zdrowie i samopoczucie? Kuracja oczyszczająca z toksyn

img-responsive

Przewlekłe zmęczenie, bóle głowy oraz ogólne rozdrażnienie są objawami, które zazwyczaj pojawiają się na skutek przewlekłego stresu. Jednak takie symptomy mogą być spowodowane również nadmiarem toksyn w organizmie. W jaki sposób można się ich pozbyć i odzyskać dobre samopoczucie?
Odpowiedzią na to pytanie jest kuracja oczyszczająca z toksyn. Zazwyczaj opiera się ona na zastosowaniu odpowiedniej diety oraz specjalnych suplementów. Dobrze jest także skorzystać z dodatkowych zabiegów, które pozwalają na przejście tego procesu ze zmniejszoną ilością skutków ubocznych.

 

Oczyszczanie organizmu to przede wszystkim jadłospis oparty na warzywach, owocach i dużej ilości wody. Obecnie coraz rzadziej zaleca się stosowanie tak zwanych głodówek, raczej na korzyść dla tak zwanych monodiet. Monodiety polegają na jedzeniu tego samego produktu przez okres od jednego dnia do około tygodnia, w zależności od konkretnego składnika.
Suplementy diety pomocne przy oczyszczaniu organizmu zawierają zwykle ostropest plamisty, który wspomaga wątrobę w procesie detoksykacji, minimalizując wpływ toksyn na ten organ. Zabiegami polecanymi w kuracji oczyszczającej jest hydrokolonoskopia, która umożliwia usunięcie złogów z jelit.

 

jak-poprawic-swoje-zdrowie-i-samopoczucie

ABOUT THE AUTHOR