Breaking News
 |  | 

Uroda

Efektywne zabiegi kosmetyczne. Mezoterapia igłowa Bielsko Biała

img-responsive

Pielęgnacja skóry to obecnie często bardziej zaawansowany proces niż tylko stosowanie odpowiednich kosmetyków w domu. Salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej pozwalają na przeprowadzenie zabiegów o większej skuteczności. Które zabiegi szczególnie warto wziąć pod uwagę?
Zabiegi pielęgnacyjne w salonach kosmetycznych pozwalają na bardziej efektywne wprowadzenie aktywnych składników. Takie substancje jak kwas hialuronowy czy witaminy zawarte w kremach często nie są w stanie przenikać przez naskórek w takim stopniu, by efekt był szybko widoczny. Na szczęście istnieje sposób, by poprawić ten stan.

 

Mezoterapia igłowa Bielsko Biała pozwala na wprowadzenie istotnych substancji do tak zwanej skóry właściwej. Dzieje się to za pomocą iniekcji. Chociaż zabieg nie jest całkowicie bezbolesny, a dodatkowo konieczne jest poddanie się całej serii, to jednak uzyskany efekt jest tego wart. Na mezoterapię igłową warto zdecydować się w przypadku niewielkich zmarszczek oraz w sytuacji, gdy skóra jest widocznie nieodżywiona. Zabiegowi dobrze jest poddawać się raz w roku, najlepiej jesienią lub wiosną, ze względu na zakaz opalania się zaraz po mezoterapii igłowej.

 

efektywne-zabiegi-kosmetyczne-mezoterapia-iglowa-bielsko-biala

ABOUT THE AUTHOR