Breaking News
 |  | 

Uroda

Większe usta przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej – powiększanie ust Łódź

img-responsive

Idealny wygląd ust to cel wielu pań. Tymczasem jednak natura bywa niezbyt hojna i konieczne jest zastosowanie zastępczych metod. Jak można powiększyć usta i na jaką metodę warto się zdecydować?
Obecnie najczęściej wykorzystywaną metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie w nie wybranej substancji. Decydując się na konkretną warto mieć na uwadze nie tylko efekt końcowy, ale również możliwe skutki uboczne. Obecnie możliwe jest powiększanie ust Łódź za pomocą wstrzyknięcia toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego czy nawet tłuszczu pozyskanego od pacjentki z innego miejsca na ciele.

 

Za najmniej inwazyjne uznaje się obecnie wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Ta substancja znajduje się naturalnie w ludzkim organizmie, dlatego ryzyko powikłań jest ograniczone do minimum. Jednocześnie kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na skórę, dlatego też niesie ze sobą więcej zalet, niż tylko wypełnienie ust.
Na zabieg wypełniania ust powinny decydować się wyłącznie te osoby, które rzeczywiście mają problem ze zbyt wąskimi ustami. Obecnie istnieją bowiem kosmetyki, które mogą poprawić wygląd ust, bez konieczności iniekcji.

 

wieksze-usta-przy-pomocy-zabiegow-medycyny-estetycznej

ABOUT THE AUTHOR