Breaking News
 |  | 

Uroda

Idealne usta – jak je mieć przy pomocy zabiegów? Powiększanie ust Wrocław

img-responsive

Wiele kobiet marzy o większych ustach. Jeśli kosmetyki, które służą do tego celu okażą się niewystarczające, jedyną możliwością jest zabieg. Jakie rodzaje powiększania ust stosuje się obecnie i co warto o nich wiedzieć?
Obecnie najczęstszą metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie w nie odpowiedniego preparatu. W dzisiejszych czasach rzadko wykorzystuje się do tego celu silikon. Znacznie bardziej popularniejszy jest kolagen lub kwas hialuronowy. Można również powiększyć usta na stałe poprzez operację chirurgiczną.

 

Ze względu jednak na to, że pacjentki nie zawsze są zadowolone z efektu, zaleca się wypełnianie wyżej podanymi substancjami, które po pewnym czasie znikają. Dzięki temu w przypadku niezadowolenia z efektu nie ma konieczności przeprowadzania kolejnego zabiegu.
Powiększanie ust Wrocław najlepiej jest przeprowadzić w profesjonalnym salonie. Choć zabieg wydaje się mniej poważny niż operacja, to jednak warto mieć pewność, że specjalista nie popełni błędu. Istotne jest również zachowanie zasad higieny, co nie zawsze jest tak oczywiste, jak chciałaby tego osoba poddająca się zabiegowi.

 

idealne-usta-jak-je-miec-przy-pomocy-zabiegow-powiekszanie-ust-wroclaw

ABOUT THE AUTHOR