Breaking News
 |  | 

Uroda

Naturalne mydło dla cery trądzikowej i nie tylko

img-responsive

Poszukując skutecznego środka do mycia twarzy i ciała warto jest zwrócić uwagę na preparaty naturalne. Które preparaty są szczególnie godne uwagi?
Obecnie trudno jest znaleźć środek myjący, który składałby się wyłącznie z naturalnych substancji. Jednym z takich preparatów jest mydło aleppo. Głównym składnikiem tego myjącego środka jest olej laurowy. Im wyższe stężenie tej substancji w preparacie, tym lepsze właściwości, między innymi bakteriobójcze.

 

Mydła aleppo to nie tylko olej laurowy, ale także oliwa z oliwek. Dzięki tego typu naturalnym substancjom możliwe jest, by uniknąć podczas stosowania podrażnień i alergii. Mydło to polecane jest dla osób, które mają problemy z trądzikiem lub łuszczycą. Można przeznaczyć je do pielęgnacji małych dzieci, których delikatna skóra często reaguje uczuleniem na chemiczne składniki zwarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Wybierając mydło dla dziecka należy jednak pamiętać, by wybrać to z małą zawartością oleju laurowego.
Kupując mydło wykonane z oleju laurowego należy pamiętać, że produkty oryginalne tego typu mają obecnie dość wysoką cenę. Jeśli jest ona bardzo niska, wtedy możliwe jest, iż jest to podróbka.

 

naturalne-mydlo-dla-cery-tradzikowej-i-nie-tylko

ABOUT THE AUTHOR