Breaking News
 |  | 

Uroda

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. Mezoterapia Szczecin

img-responsive

Wiele osób decyduje się wyłącznie na pielęgnację skóry w domu. Wydaje im się bowiem, że zastosowane drogie kosmetyki wystarczą, aby uzyskać pożądany efekt. Jednak w przypadku, kiedy chce się szybko zauważyć efekty, warto zdecydować się na profesjonalne zabiegi, które wykonywane są w salonach kosmetycznych lub w klinikach. Jaki zabieg często jest polecany?
Mezoterapia to obecnie coraz bardziej popularny zabieg pielęgnacyjny. Jednym z bardziej znanych zabiegów tego typu jest mezoterapia igłowa. Polega ona na wstrzyknięciu aktywnych substancji poprzez warstwę naskórka. W ten sposób mogą one działać efektywnie w miejscu, w którym powinny. Takiego efektu nie da się uzyskać jedynie poprzez zastosowanie właściwych kremów pielęgnacyjnych.

 

Mezoterapia Szczecin to jednak nie tylko zabieg wykonywany przy pomocy igły. Warto zainteresować się również zabiegiem mezoterapii bezigłowej. Do jej wykonania niezbędne jest urządzenie, które generuje odpowiednie impulsy elektryczne, a także ultradźwięki. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie substancji bez konieczności użycia iniekcji, a efekty również są lepsze, niż w przypadku pielęgnacji domowej.

 

profesjonalne-zabiegi-pielegnacyjne-mezoterapia-szczecin

ABOUT THE AUTHOR